Yüksek Araç Kiralama Fiyatları Konusunda Yapılması Gerekenler

Yüksek Araç Kiralama Fiyatları Konusunda Yapılması Gerekenler

Ortalamanın üzerinde fiyat görüyorsanız veya kiralık araç yoksa, işte size önerilerimiz!

 

  • Seyahat tarihlerinizi değiştirin: Seyahat tarihleriniz esnekse, diğer tarihleri ​​arayın. Bu, özellikle yoğun olmayan tarih aralıklarında seyahat edebiliyorsanız yardımcı olacaktır. Nisan sonundan Mayıs ortasına kadar genellikle daha düşük seyahat talebi görülür. Bu tarih aralıkları, seyahatiniz söz konusu olduğunda oldukça güvenilir olmalıdır.
  • Alternatif teslim alma yerleri arayın: Otelinizin veya son varış noktanızın yakınında bir kiralık yer bulmak, daha düşük fiyatlar ve daha düşük vergiler anlamına gelebilir. 
  •  Mümkün olduğunca önceden rezervasyon yaptırın: Yaz için bir gezi mi düşünüyorsunuz? Öncelikle Bold Rent a Car’ı arayın ve araç kiralamanız için hemen rezervasyonunuzu yapın. Çoğu araba kiralama rezervasyonları esnektir ve tamamen planlanan tarihten önce iptal veya gün kadar bir grup değiştirilebilir.

Amacımız her zaman sizin için en uygun fiyata mükemmel arabayı bulmaktır. O mükemmel kiralık arabayı mümkün olan en kısa sürede rezerve etmek için bu seçenekleri kullanmanızı öneririz!