Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında kurulan Bold Rent A Car, Türkiye geneline hizmet vererek hem online hem de birebir iletişim ile rezervasyon sağlayan araç kiralama şirketlerinden önde gelen firmalar arasında yerini korumaktadır.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek müşterilerine garantili ve  kesintisiz hizmet vermektedir. Bold Rent A Car’ın uzun ve kısa dönem araç kiralama işlemlerini İstanbul Merkez ofislerinden sağlamaktadır.
 
Profesyonel kadrosu ile kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Bold Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking araç seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlayan firmamız TSE  ISO 9001 Kalite Belgesine sahip ender kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir. Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
 
 
Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

BOLD TURİZM OTO KİRALAMA TİC. LTD. ŞTi.