Araç Kiralamada Danışmanlık Hizmeti

Araç Kiralamada Danışmanlık Hizmeti

Günümüzde araç kiralama hizmeti sunan bir çok firma karşımıza çıkıyor. Doğru koşullarda kaliteli bir şekilde araç kiralama hizmeti sunan firmalar ise tam tersi olarak çok bulunmamakta. Firmalar doğru yoldan çıkarak genelde ellerinde oluşturdukları opsiyonları sunmayı ve kullanmayı uygun görüyor. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden beklentileri ve olanakları oluşturup sunabilen firmalar çok az sayıda.

Bold Rent a Car olarak, sunduğumuz çok sayıda araç seçeneği ve kusursuz hizmet anlayışının yanı sıra; müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. 1992 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi profesyonellik anlayışı ile harmanlıyor, bu sayede müşterilerimize araç kiralama opsiyonları içerisinde en doğru yolu çiziyoruz.

Bizler herkesin en iyi hizmeti hak ettiğini düşünen bir ekip olarak, birçok ekonomik sınıfa dolayısıyla da geniş kitleye hitap eden bir firmayız. Danışmanlık hizmeti verirken, araç kiralayacak olan kişi ve/veya kurumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundururuz. Danışmanlık talep eden müşterilerimize uyguladığımız SWOT analizi ile en doğru filo kiralama imkanlarını sunarız.