Araç Kiralamada Bakım ve Tamir

Araç Kiralamada Bakım ve Tamir

Bir aracın kalitesi temizliği ve kilometre bandı ne kadar önemli ise bakım ve tamir takvimine uygun hareket edilmiş olmasıda o kadar önemlidir. Sizlerin keyifli ve konforlu bir yolculuk sağlayabilmesi için tüm sorunların başlamadan önüne geçilmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Başınıza gelebilecek en büyük sorunlardan bir tanesi kiralık aracınız ile yolda kalmanızdır.

Bold Rent A Car kiralık aracınızın araçların bakım takvimini takip eder ve ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Bir kaza veya arıza anında kiralık aracınızın tamirat işlemlerini takip eder ve aracınızı size sorunsuz bir şekilde teslim etmek için çalışırız. Bu tamirat işlemleri süresince veya kiralık aracınızın olağan periyodik bakımlarının normalden uzun sürmesi durumlarında Bold Rent a Car olarak size ikame bir araç tahsis ederiz. Bunu yaparken sizden ekstra ücret talep etmez.

Bold Rent a Car olarak, birlikte çalıştığımız bakım ve onarım servislerimiz ve yurt çapındaki anlaşmalı olduğumuz teknik servis ekipleri ile 7/24 kiralık araçların bakımı için çalışmaktadır.

Kiralık araç filomuzun bakım ihtiyaçlarının gerektirdiği modern ve teknik ekipmanlar ile çalışan uzman servis ekiplerimiz ile birlikte, sizlere konforlu ve güvenli araç kiralamayı misyonumuz edindik. Sizler için en iyisi olanını düşünüyor ve daima keyifli ve konforlu bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz.