Araç Kiralamada Ödeme Planlaması

Araç Kiralamada Ödeme Planlaması

Araç kiralama hizmetinde genellikle yaşanılan sorunlardan bir tanesi ödeme planı ve plana uygun hareket edilememesidir. Güven en önemli farktörlerden birisidir. Güven ortamının oluşmadığı bir durumda yapılan işin bir anlamı kalmamaktadır. Yerel sıradan bir araç kiralama ofisinde yapılan işlemlerde konular kağıt üzerinde gerçekleşmez. Bu durum müşteriler için ileride büyük problemlere yol açmaktadır.

Bold Rent a Car olarak dürüst ve şeffaf bir ticaret anlayışının kusursuz hizmetin en önemli koşullarından birisi olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin, oluşturduğumuz ödeme planlarından da en az araç deneyimleri kadar memnun kalmaları için çalışıyoruz. Bu anlayışımız ışığında;

Uzun dönemli araç kiralamalarınızda ödemelerinizi aylık oarak yapabilir; bütçenizi daha esnek bir şekilde planlayabilirsiniz.

Kiralık anlaşmalarımızda ucuz kelime oyunlarıyla, kanun açıklarıyla küçük kazançlar edinmeyi değil, müşterilerimizi Bold Rent A Car ailesinin bir üyesi yapmayı hedefleriz. Böylece hiç ummadığınız masraflarla karşılaşmazsınız ve ödeme planınızı güvenle oluşturabilirsiniz.

Araç kiralama anlaşmalarımızda işletmenizden ani nakit çıkışı olmaz; ödemelerinizi aylık taksitler halinde yaparsınız.

Zamanla değişen ekonomik veya ergonomik koşullara göre dilediğiniz şekilde aracınızı veya filonuzu yenileyebilirsiniz. Bunu yaparken taksitle ödemeye devam edebilirsiniz.