Hasarsız ve Temiz Araç Kiralama

Hasarsız ve Temiz Araç Kiralama

Piyasada kiralama hizmeti sunan firmalardan bazıları çok düşük fiyatlar talep etmektedir. Kurumsallıktan uzak bir yapıda olan bu işletmeleri tercih ettiğinizde kiralayacağınız araçlar her zaman hasarlı olur. Hasarlar genel olarak görünür bir haldedir ve sizi ciddi şekilde rahatsız eder. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına Bold Rent A Car firmamızı tercih edebilirsiniz.

Herkes kendi araçlarını kullanırken elinden geldiğince temiz tutmayı düşünmektedir. Ancak araç kiralama aşamasında aynı özeni gösteren kişi sayısı oldukça düşüktür. İnsanlar bir süre sonra araçları teslim edecekleri için temizliğine özen göstermezler. Bu durum araçların kiralanacağı yeni kişiler için ciddi bir problem yaratmaktadır.

Uzun yıllardır İstanbul’da kiralama hizmeti veren firmamız diğer tüm konularda olduğu gibi temizlik konusunda da son derece hassastır. Bize teslim edilen araçların tamamı hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizlenir ve hazır hala getirilir. Temizleme işlemleri yalnızca araçların iyi gözükmesi için dışarıdan yapılmaz. Araç içleri de muhteşem bir şekilde temizlenecektir. Firmamızdan her zaman temiz ve sağlıklı araçlar kiralayabilirsiniz.