Yol gezileri için 5 uygulama

Yol gezileri için 5 uygulama

Wawe APP

Seyahat etmek, “gerçek dünya”dan ve rutinden kopmak için en iyi deneyimlerden biridir. Ancak, çok uzun süre müsait olmadığımızda ailelerimiz endişelenebilir.

 

Wave App, sevdiklerinizin sizi her 30 dakikada bir aramak zorunda kalmadan, gerçek zamanlı konumda seyahatinizin durumunu kontrol etmelerini sağlar. Bu nedenle, aileniz evde sakin kalırken, bu kopukluk anlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 

MyCar Locator

Herkes en az bir kere aracını nereye park ettiğini unutmuştur. Basit bir görev gibi görünüyor, ama çoğumuzun başına geldi.

 

Bu uygulama GPS kullanarak aracınızın konumunu kaydetmenize olanak tanır, böylece bir dağa tırmanmaya veya bir süre sörf yapmak için nereye park ettiğinizi asla unutmazsınız.

 

Sygic

Bir yol gezisi, sürdüğünüz rotayı bilmekten çok daha fazlasıdır ve Sygic bunu çok iyi bilir.

 

Sygic, size yalnızca rota konusunda yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek zamanlı trafik verileri, hız kameralarının konumu ve hatta yoldaki benzin istasyonlarının fiyatları gibi ilgili bilgileri sağlayarak deponuzu daha az parayla doldurmanıza yardımcı olur.

 

Yalnız seyahat ediyorsanız, Sygic ideal arkadaşınızdır.

 

TripAdvisor

Bu uygulama tam olarak araba kullanmak için değil ama şüphesiz sizin için çok faydalı olacaktır.

 

TripAdvisor, web'deki en büyük inceleme kılavuzlarından biridir. Restoranlar, oteller ve diğer işletmelerin incelemeleri ile bu uygulama, daha bilinçli kararlar verebilmeniz için daha önce milyonlarca kullanıcının deneyimini bilmenizi sağlayacaktır.