Tatil Planlarınız İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

Tatil Planlarınız İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

Tatil Planlarınız İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

İş hayatında disiplinli bir şekilde çalışırken en büyük motivasyon yapılacak olan uzun ve dinlendirici tatillerdir. İstanbul’un yorucu ortamında uzun saatler çalışan kişiler tatil dönemleri geldiğinde girecekleri denizleri, alacakları temiz havaları ve uzanacakları hamakları düşünürler. Yoğun bir çalışma temposu sonrasında herkesin kendini ödüllendirme hakkı vardır ve bunu en iyi şekilde yapması gerekir.

Siz de tatil planlarınızı yapmaya başladıysanız ulaşım sorununu çözmeniz gerektiğini de biliyorsunuz demektir. Tatil için bavulunuzu hazırlayıp yola çıkarken toplu taşıma araçlarınız kullanamazsınız. En doğru tercih Bold Rent A Car firmamız ile iletişime geçmek ve araç kiralama işlemini gerçekleştirmektir. Böylece tatiller çok daha konforlu bir şekilde geçer.

Farklı Yakıt Türlerinde Araç Kiralama İmkânı

Tatil rotanızı çizdiğinizde gideceğiniz kilometre de aşağı yukarı belli olmuştur. Bu aşamadan sonra yakıt için ödemeniz gereken bedeli de rahatlıkla hesaplarsınız. Gideceğiniz yere göre dizel araçlar çok ekonomik olabileceği gibi benzinli araçlarla da daha kazançlı bir tatil geçirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere dizel araçların yakıt tüketimi her zaman daha ekonomiktir. Ancak dizel araç kiralama bedelleri de daha yüksek olur. Gidilecek olan mesafe çok uzun değilse dizel araçları kiralamak için verilen yüksek ücretler sizin kazançlı çıkmanızı engeller. Uzun bir yol gitmeyi planlıyorsanız dizel araçlar tam anlamıyla hayat kurtarıcı olacaktır.

Firmamız her iki yakıt türünde de muhteşem araçları sizlere sunar. İster dizel, ister benzinli araçları kiralayabilir ve hayatınızın en iyi tatillerinden bir tanesine çıkabilirsiniz.

Meslek Gruplarına Özel Kampanyalardan Faydalanın

Firmamız, düzenlediği kampanyalar ile her zaman sizlere daha iyi bir araç kiralama hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Daha uygun fiyatlarla araç kiralamak adına bu kampanyaları takip edebilir ve zaman kaybetmeden katılım gösterebilirsiniz.

Meslek gruplarına özel olarak başlatılan çok sayıda kampanyamız yer alır. Bazen sağlık çalışanlarına, bazen ordu mensuplarına, bazen polislere, bazen de öğretmenlere özel kampanyalarımız yer almaktadır. Sahip olduğunuz meslek için düzenlenen kampanyalarını gördüğünüzde hemen rezervasyonlarınız yaptırabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleri ile birlikte araçları olabilecek en iyi şartlarla kiralamanın keyfini süreceksiniz.