Şirketler İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

Şirketler İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

Şirketler İçin İstanbul Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul’da hizmet veren şirketler çok sayıdaki çalışanın ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak adına şirket araçlarına yönelirler. Çalışanların toplu taşıma araçlarını kullanması tam anlamıyla bir çile olacaktır. Bu sebeple de birçoğuna özel araç tahsis edilmesi gerekir.

Şirketler kendileri araç satın alabilecek güce sahip olsalar dahi kiralama seçeneğini değerlendirirler. Çünkü araçların satın alınması ihtiyaçların devamlı olarak karşılanması anlamına gelmez. Araçların bakımı da çok ciddi bir iştir ve özel olarak mesai harcanması gerekir.

Bütün bunlarla uğraşmak yerine araç kiralama seçeneğini tercih etmek isteyen şirketler Bold Rent A Car firmamız ile görüşerek bizleri tercih eden onlarca şirketten bir tanesi olabilirler.

Şirketlere Aylık Araç Kiralama Hizmeti

Şirketlerin araç ihtiyacı aydan aya değişiklik gösterebilir. Kış aylarında yoğunluğun azalması araç sayısının düşmesine sebep olurken yaz ayları çok daha hareketli geçebilir. Bu durumda şirketler aylık araç kiralama seçeneğini tercih ederler. Firmamız da bu hizmeti İstanbul’da en iyi sunan firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bizlerle iletişime geçerek aylık kiralama için taleplerini ileten firmalar en iyi fiyatlarla araçlarını kiralarlar. Günlük kiralama bedellerinin çok altında kiralanan araçlar ay boyunca rahatlıkla kullanılacaktır. Eğer bir ay daha uzatılması istenirse tek bir telefon ile bunu gerçekleştirmek mümkün olur. Tüm belge işlemleri firmamız tarafından tamamlanır ve şirketlerin çaba sarf etmesine gerek olmaz.

En Doğru Seçim Yıllık Kiralama

Araçların yıllık olarak kiralanması şirketler için en iyi seçim olacaktır. Özellikle ihtiyaçları aydan aya değişmeyen şirketler ekiplerini kurduktan sonra bu ekiplerine uygun olacak biçimde araçlarını kiralarlar.

Firmamıza gelerek yıllık araç kiralama talebinde bulunan şirketler hem onlarca araç seçeneği hem de muhteşem fiyatlarla karşılaşmaktadırlar. Sizler de bizlere ulaşarak bu avantajlı teklifler arasından sizin için en uygun olanları seçebilirsiniz.

Kirama işlemlerinde 1 yılı doldururken araçları bize kolayca teslim edebilirsiniz. Eğer yeni yılda da aracınızı kiralamak istiyorsanız çok uygun fiyatlarla bu işlemleri tamamlama fırsatını bulacaksınız. İsterseniz araçların yenilenmesini de talep edebilirsiniz. Bu aşamada tercih tamamen sizlerin olacaktır.