Para Tasarrufu Sağlayan Araç Kiralama İpuçları

Para Tasarrufu Sağlayan Araç Kiralama İpuçları

Kabul edelim, seyahat ucuz değil. Ve bahar tatilinin hemen yanında, fiyatlar önümüzdeki haftalarda fırlayacak. Ekonomik bir rotayla gitseniz bile, yine de uçuşlar, oteller, bir tür ulaşım ve yemek için ödeme yaparsınız. Bu nedenle, uçuşların ve yemeklerin maliyeti hakkında hiçbir şey yapamasak da, Bold Rent a Car'daki ekibimiz, bir sonraki kiralık arabanızı seçmeniz için para tasarrufu sağlayan birkaç ipucu ile size yardımcı olmak istiyor.

1. Erken Rezervasyon Yapın

Araç kiralama şirketleri sınırlı sayıda filo işletmektedir, bu nedenle uçuşunuzdan indiğinizde sizin için bir arabanın hazır olması için talebi birkaç hafta önceden tahmin etmeleri gerekir. Araba kiralama şirketleri için en yoğun seyahat zamanı olan bahar tatiline yaklaştıkça, sadece harika bir fiyat değil, aynı zamanda bir araba da aldığınızdan emin olmak için olabildiğince önceden rezervasyon yaptırmak isteyeceksiniz.

2. Kampanyalardan Haberdar Olun!

Bold rent a car dönem dönem harika kampanyalarla sizi mutlu etmeyi çok seviyor. Konforlu araçlarımız için harika fiyat seçeneklerini yakalamak için sosyal medya hesabımızdan ve web sitemizden kampanyaları takip edin, sizde uygun araç kiralamanın tadını çıkarın.

3. Ekonomiye Geçin

Daha küçük, ekonomik bir araba kiralamak daha ucuz olacak ve benzinden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Kompakt arabalar aynı zamanda daha çevre dostudur. Daha küçük arabalar galon başına daha fazla mil alır ve daha az sera gazı emisyonu üretir. Ayrıca, ekonomik arabaların kompakt boyutları ve hızlı kullanımları nedeniyle büyük şehirlerde dolaşması daha kolaydır.