Koronavirüs Sırasında Yapılacak Yol Gezileri

Koronavirüs Sırasında Yapılacak Yol Gezileri

Yeni normalleşme süreciyle birlikte izole seyahat rotaları en çok merak edilenler arasında. Peki, koronavirüs günlerinde nereye gidilebilir, nereye seyahat edilebilir? Bold rent a car sayesinde çok uygun fiyatlara araba kiralayarak, bu krizi yepyeni yerler keşfetme fırsatına çevirin!

 

  1. Yazılı Kanyon

Arabanızı park edip Türkiye’nin saklı Cennetlerinden biri olan Yazılı Kanyon’u keşfetmeye hazır mısınız?  Isparta ilinin Sütçüler ilçesinde yer alan Yazılı Kanyon, tarih ve doğanın buluştuğu inanılmaz atmosferiyle Akdeniz‘in en güzel şehirlerinden biri.

  1. Mudurnu

Mimarisiyle göz dolduran ve tarihi ve doğal değerinden dolayı da Kentsel Sit Alanı ilan edilen Mudurnu, yemyeşil doğası, tertemiz havası, Sülüklü ve Karamurat Gölleri, tarihi hamamları ve sokakları ile rotanızı çevireceğiniz mükemmel bir yer!

  1. Gelibolu

Çanakkale Boğazı ile Saroz körfezi arasında yer alan Gelibolu, içinde bulunduğumuz zorlu süreci geride bırakmak için ideal bir yer.

  1. Yuvacık Barajı

Doğal güzellikleri içinde barındıran Yuvacık barajı, içerisindeki yürüyüş yolları ve ormanlık alanları ile tercih edebileceğiniz eşsiz bir yer.