Koronavirus Araç Kiralamak Güvenli Midir, Ne Kadar Temizler

Koronavirus Araç Kiralamak Güvenli Midir, Ne Kadar Temizler

Uçuşlar durdurulurken ve tatiller dünya çapında iptal edilirken, çok da uzak olmayan bir gelecekte kısıtlamaların hafifletildiği ve 'yeni normale' döneceğimiz bir nokta olacak. Henüz neye benzediğini bilmiyoruz ama insanlar tekrar seyahat edecek, tatilciler uçacak, araba kiralayacak ve farklı kültürleri, yemekleri ve mekanları yeniden deneyimleyecekler.

O zaman geldiğinde, insanlar bir kiralık arabanın ne kadar temiz ve gerçekten ne kadar güvenli olacağını bilmek isteyecekler. Her şeyden önce sağlığınız bizim için çok önemli! 

Koronavirüs sonrası araç kiralama güvenli olacak mı?

Bold Rent a Car olarak, koronavirüsün araçlardan yayılmasını önlemek için her türlü önlemi alırken, toplum olarak da koronavirüsle başarılı bir şekilde mücadele etmek istiyorsak, bildiğimiz gibi hayata geri dönmeyi sağlamak istiyorsak üstümüze düşeni yerine getirerek seyahatlerin ve hizmetlerin gelecek için güvenli olmasını sağlayabiliriz.

Ya önceki kiracıda koronavirüs varsa?

Bir müşterimizin koronavirüsten şüphelenildiği veya koronavirüs olduğu onaylandığı takdirde, yerel yönetim politikasına uygun olarak bağımsız bir derinlemesine temizlik almak için araç hizmetten çıkarılacaktır.


Araba kiralarken ne kadar temiz olabileceğiyle ilgili endişeleriniz varsa veya herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.