İstanbulda Araç Kiralama

İstanbulda Araç Kiralama

İstanbul Avrupa Yakası tarihi semtleri, hareketli gece hayatı ve iddialı restoranlarıyla keşfedilecek sayısız heyecan barındırıyor. Avrupa Yakası’nı köşe bucak gezebilmek için bir araç kiralama işlemi yapmak şart. Bold Rent A Car araç kiralama ofisinde araba kiralama işleminizi tamamladıktan sonra gezinize başlayabilirsiniz.

Bold Rent A Car'dan her zaman olduğu gibi tüm koşullarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere daha iyi hizmet vermektedir.

Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından daha uzun süre kiralama talebinin olması durumunda sistem tarafından fiyat tekrar hesaplandıktan sonra oluşacak ilave ücret, kiralama başlangıcında müşterimizin ibraz ettiği kredi kartından tahsil edilir. İrtibat ofislerimizden bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Online veya iletişim numaralarından ulaşarak kolayca bu işlemi sağlayabilirsiniz.

Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından önce iade edilmesi durumunda fiyat, aracın kullanılacağı gün sayısına göre tekrar hesaplanmaktadır. Eğer tahsil edilen tutardan daha az bir tutar söz konusu olursa aradaki farkın iadesi yapılır. Tahsil edilen tutardan daha fazla bir ücret söz konusu olursa ekstra bir çekim yapılmaz.

Aracın çıkış yapacağı şubemizden 30 kilometreye kadar teslim alma ve etme ücretsizdir.

50 kilometreye kadar olan mesafelerde kiralama başına 30 TL bedel tahsil edilmektedir. 50 kilometreden fazla olması durumunda aracınızı şubemizden almanızı ve/veya şubemize teslim etmeniz gibi sayıca kolaylıklarla sizlere daha iyi hizmet sunmaktadır.