İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralamanın En İyi Adresi

İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralamanın En İyi Adresi

İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralamanın En İyi Adresi

Araçlara duyulan ihtiyaç genellikle birkaç saatlik olmuyor. İş hayatında ya da sosyal hayatta sürekli olarak araçlara ihtiyaç var. Özellikle büyük şehirlerde bu ihtiyaç çok daha üst seviyede. İstanbul’da gitmeniz gereken mesafelerin uzun oluşu ve toplu taşımalarda sürekli olarak yaşanan izdiham araç ihtiyacının ne kadar mühim olduğunu gözler önüne seriyor.

Araç ihtiyacınızı karşılamanın en iyi yollarından bir tanesi araç kiralamak. Eğer Bold Rent A Car ile iletişime geçerek araç kiralama hizmetini alırsanız bütün çileleriniz son bulacaktır. Aracınızın hiçbir sorunu ile ilgilenmenize gerek olmaz. Uzun süreli kiralayacağınız araçlarla İstanbul’un keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. En iyi fiyatlarlar araçları kiralamak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Yıllık Araç Kiralayın Avantajı Kapın

Yıllık araç kiralama hizmetini almak şuanda en doğru adımlardan bir tanesi. Araç fiyatlarının çok yüksek seviyelere çıkması ile birlikte insanlar araç satın almak yerine uzun süreli kiralama yoluna gidiyor. Bu sayede birçok ekstra masraftan kurtulmak mümkün. Ayrıca yıllık kiralama yapıldığında taban fiyattan kiralama işlemleri gerçekleşiyor.

Yıllık araç kiralanmasında her zaman kaliteli araçlar elde edilmiş olur. Araçlar çok düşük kilometrelidir ve 1 senelik kiralama süresinin dolmasının ardından araçlar firmamız tarafından yenilenir. Her sene yenilenen kaliteli araçlara binerken herhangi bir ekstra bedel ödemenize gerek olmaz. Kasko ya da sigorta gibi bedellerin tamamı firmamız tarafından ödenecektir.

Farklı Yakıt Tiplerinde Aracınızı Kiralayın

Araç kiralama bedelleri araçların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dizel araçlar her zaman benzinli araçlara göre daha pahalıdır. Bu durum araç kiralama işleminde de kendisini gösterir. Araçlar kiralanırken dizel ürünlere yönelim gösterdiğinizde kiralama bedeli yüksek olsa da yakıt harcamalarınız düşük olacaktır. Benzinli araçlarda ise tam tersi durum söz konusudur.

Araç kiralarken gideceğiniz kilometreler aşağı yukarı bellidir. Dizel araçlar ile benzinli araçlar arasındaki yakıt tüketim farkına göre harcayacağınız yaktı miktarını hesaplayabilirsiniz. Hemen sonrasında hangi aracı kiralamanızın daha mantıklı olduğunu göreceksiniz. Bütün bu işlemler için firmamız ile iletişime geçebilir ve zengin araç filomuz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.