İstanbul Araç Kiralamada Yol Servis Hizmeti

İstanbul Araç Kiralamada Yol Servis Hizmeti

İstanbul Araç Kiralamada Yol Servis Hizmeti

İstanbul’da araç kullanırken başınıza gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesi aracınızın yolda kalmasıdır. Kiraladığınız araçlar yeteri kadar yeni değişle motorunda çeşitli arızalar meydana gelir. Bunun yanı sıra araçlardan bağımsız olarak lastik patlaması gibi sorunlarla karşılaşmak da mümkün olacaktır.

Araç sahibiyseniz yolda kaldığınız anda yapmanız gereken onlarca farklı işlem vardır. En az aracın arızalandığı günü kaybettiğinizi ve bütün bir günü araca harcamanız gerektiğini söylememiz gerekli. Ancak araç kiralama işlemlerinde bu durum söz konusu değil. Bold Rent A Car kiralama işlemlerinde sunduğu yol yardım hizmeti ile birlikte araçlarda herhangi bir arıza olduğunda bulunduğunuz konuma gelerek sizlere yeni araçlarınızı tahsis ediyor. Diğer tüm sorunlar ile de bizler ilgileniyoruz.

Tertemiz Araçları Kullanmanın Keyfini Sürün

Araç kullanırken keyif alabilmek için birçok farklı etmenin bir araya gelmesi gerekir. İlk olarak araçların yeni olması gereklidir. Araç filomuzda yer alan tüm araçlar yeni olduğundan bu madde hangi aracı kiralarsanız kiralayın geçerli olacaktır. Bunun yanı sıra araçların temiz olması da son derece önemlidir. Firmamız bu konuda oldukça hassas bir araç kiralama politikası izler.

Sizlere tahsis edilecek olan araçlar detaylı bir temizlikten geçirilecektir. Mevsim ya da hava şartları ne olursa olsun bize teslim edilen araçlar yıkanır ve yeni sahibini beklemeye başlar. Ne kadar acil olursa olsun temiz olmayan bir araç kiralamanız mümkün olmaz. Böylece araç kiralamanın her anından zevk almayı başarabilirsiniz.

Araç Kiralama İşlemlerinde Online Rezervasyon Kolaylığı

İnternet üzerinden her geçen gün daha fazla işlem yapabilmeye başladık. Artık evimizden çıkmadan birçok ihtiyacımızı karşılıyoruz. Araç kiralama da bu işlemlerden bir tanesi. Araca ihtiyaç duyacağınız tarih belirlenmişse hiç vakit kaybetmeden sitemizden online rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleşen bu işlemler hem uygun fiyata hem de istediğiniz aracı kiralamanızı sağlayacaktır.

Sitemiz üzerinden aracı teslim almak istediğiniz tarihi, saati ve yeri belirttikten sonra kiralama süresini seçip rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Bütün bu işlemler yalnızca birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır. İstanbul’da araç ihtiyacınız birkaç dakikada son bulacak.