İstanbul Araç Kiralamada Erken Rezervasyon Avantajları

İstanbul Araç Kiralamada Erken Rezervasyon Avantajları

İstanbul Araç Kiralamada Erken Rezervasyon Avantajları

Araç kiralamaya duyulan ihtiyaç bazen acil olarak ortaya çıkarken bazen aylar öncesinden belli olmaktadır. Özellikle şehir dışından İstanbul’a gelenler ya da özel bir günü yaklaşan kişiler çok önceden araçlarını kiralayacakları tarihleri belirlerler.

Aylar öncesinden tarihler belli olduğunda hemen rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler Bold Rent A Car firmamızla iletişime geçebilirler. Firmamız erken rezervasyon kampanyaları doğrultusunda muhteşem fiyatlar sunmaktadır.

Erken rezervasyonla araç kiralama işlemleri için telefon numaralarımızdan ya da internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı yaptırmak istediğinizde karşınıza çıkacak olan fiyatların uygunluğu sizleri de şaşırtacaktır. Bütün bu avantajları elde etmek için hiç vakit kaybetmeden rezervasyon işlemlerini tamamlayın.

Farklı Markalar Arasından Seçim Yapma Şansı

Erken rezervasyon avantajlarını kullandığınızda yakaladığınız bir diğer fırsat da istediğiniz marka aracı seçmek olacaktır. Rezervasyonunuz olmadan firmamıza ulaşım sağlarsanız araç kiralama işlemini gerçekleştirmek istediğiniz tarihte müsait olan araçlar arasından bir seçim yapmanız gerekir. Ancak erken rezervasyon işlemlerinde bütün araç filomuz içerisinde bir seçim yapabilirsiniz.

Araç kiralarken doğru markalara yönelmek çok önemlidir. Her zaman dünya üzerinde kendisini kanıtlamış otomobil üreticilerini tercih eden firmamız sizler için muhteşem modelleri hazır eder. Bizlere ulaştığınızda birçok farklı araç markası arasından seçimlerinizi kolayca yaparsınız. Uzun süre kullandığınız bir araç markası varsa kiralama işlemlerinde de bunu seçebilir ve son derece rahat bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz.

Tamamı Kaskolu Araçları Kullanma İmkânı

Firmamızın sunduğu araç kiralama hizmetinde araçlarımızın tamamı kaskoludur. Hiç istemeden bir kazaya karışmışsanız bu durumda aracın masrafları sizlerden tahsil edilmez. Kasko bütün masrafı karşılayacaktır.

Kiraladığınız araç ile kaza yapmanız durumunda seyahatlerinizde aksama yaşanmaz. Ekip arkadaşlarımız hiç vakit kaybetmeden kazanın yaşandığı yere gelerek araçları sizden teslim alır ve gerekli tüm işlemleri yapar. Sizlere de yeni araçlar tahsil edilecektir.

Olası bir kaza durumu dahi bizlerden aldığınız kaliteli kiralama hizmetini sekteye uğratmaz. Bütün bu imkanlar dahilinde muhteşem bir araç kiralama süreci geçirebilir ve İstanbul’un keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.