İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul araç kiralama firmaları arasında müşterilerine sunmuş olduğu araç kiralama kampanya fırsatları ile ön plana çıkan Bold Rent A Car, sektörün öncü firmaları arasında köklü bir geçmişe sahiptir. Geniş araç filosu, son model araç kiralama seçenekleri, uygun fiyat güvencesi ile müşterilerine birçok avantaj sağlayan firmamızın sunduğu fırsatları incelemek için hemen boldrentacar.com adresini incelemeye başlayabilirsiniz.

Diğer ulaşım yolları ile kıyaslandığında İstanbul araç kiralama hem hızlı ulaşım hem de ekonomik seyahat etme fırsatı sunmaktadır. İş seyahatleri, aileniz ile çıkacağınız tatiller, sevdiklerinizle bir hafta sonu gezisi, şirket araç ihtiyacı, şehir içi ulaşımda misafirleriniz için gibi birçok farklı sebeple Bold Rent A Car firması tarafından sunulan en ucuz kiralık araç fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

boldrentacar.com geniş bir araç filosuna sahiptir. Hem günlük araç kiralama hem de aylık araç kiralama konusunda müşteri taleplerine yanıt vermeyi önemsemektedir. İstanbul araç kiralama alanında fiyat avantajı ve araç konforu nedeniyle tercih edilen bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Yılların verdiği tecrübe, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile oto kiralama sektöründe markalaşma yolunda ilerlemektedir.

Günlük Araç Kiralama

Şehir dışından gelen misafirleriniz, hafta sonu gidilecek bir piknik organizasyonu veya çevre illere düzenleyeceğiniz kısa bir gezi gibi durumlarda toplu ulaşım araçları zaman kaybına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda günlük araç kiralama fırsatları birçok kişinin bütçesine hitap etmektedir.

Kendi aracınızın konforunda seyahat edeceğiniz günlük araç kiralama şirketi filosunda yer alan araç modelleri ihtiyaca ve bütçenize göre farklı seçenekler ile sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Aylık Araç Kiralama

Şirket sahipleri için çalışanlarının ulaşım ihtiyacını karşılamak önemlidir. Ancak bu tür şirket ulaşımı ve servis olarak kullanılacak araçları satın almak ciddi maliyetlidir. Bunun önüne geçmek için boldrentacar.com tarafından sizlere sunulan aylık araç kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Aylık araç kiralama satın almadan daha ekonomik bir seçenektir. Üstelik araçların periyodik bakımları Bold Rent A Car firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bir diğer yandan aracın arızalanması vb. durumlarda hemen şirketimiz yeni bir araç sizlere tahsis etmektedir. Bu tür avantajlar nedeniyle şirketler aylık araç kiralama fırsatlarından faydalanmaktadır.