İstanbul Acil Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Acil Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Acil Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul’da ikamet ediyorsanız her yere araç ile gitmeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz demektir. En basit bir işlem için dahi uzun mesafeler kat etmeniz gerekli olduğundan yayan olarak devam etmek mümkün olmaz.

Kendi aracınızda yaşanan bir arıza hayatınızı tamamıyla alt üst eder. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız tarafından sunulan acil araç kiralama hizmeti ile işlerinizin aksamasına izin vermezsiniz.

Kısa sürede gerekli evrak işleri tamamlandıktan sonra araçlar sizlere teslim edilir. Dilerseniz kiralama ofislerimizden, dilerseniz de evinizden araçları teslim alma şansınız. Hiç beklenmedik anda yaşanan sorunlarda firmamız imdadınıza yetişecek.

Araç Kiralamada Özel Kampanyalar

Araç kiralarken farklı kampanyalardan yararlanmak her yönden avantajlı olacaktır. Çok daha kaliteli araçları çok uygun fiyatlarla kiralama imkânını elde edebilirsiniz. Bunun için kampanya dönemlerinde kiralama işlemlerini yapmanız gerekiyor.

İstanbul’u ziyaret etmeyi düşünen kişilerin genellikle tercihi hafta sonlarıdır. Bu durum hafta sonlarında araç kiralama taleplerinin artması anlamına gelir. Ancak hafta içlerinde talep biraz daha düşük seviyelerde olur. Firmamız da haftaiçi günlere özel düzenlediği kampanyalar ile sizlere çok uygun fiyatlarla araçları sunacaktır.

Benzer bir durum yılın özel dönemlerinde de gerçekleşir. Firmamız tarafından düzenlenen aylık ya da yıllık kampanyalara katılarak harika fiyatlarla araçları kiralayabilirsiniz.

Uzun Süreli Araç Kiralama İle Büyük Avantaj Elde Edin

Araçları kiralarken talep ettiğiniz süre ne kadar yüksek olursa kiralama için ödediğiniz günlük bedel o seviyede düşecektir. Eğer aylık araç kiralamayı düşünüyorsanız normal şartlarda 15-20 gün kiralayabileceğiniz bedellerle araçları kiralarsınız.

Uzun süreli araç kiralamaları son derece avantajlı tercihlerdir. Birçok kişi araç satın almak yerine uzun süreli araç kiralama seçeneğini tercih eder. Hiçbir masrafı üstlenmek zorunda olmamanız ve zorluklarla uğraşmayacak olmanız birçok yönden bu hamleyi mantıklı kılmaktadır.

Siz de bizlerle iletişime geçerek haftalık, aylık ya da yıllık kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerde ödeyeceğiniz ücretlerin sektörün en iyi seviyesinde olduğunu da bilmelisiniz. Kaliteli ve konforlu araçları bizlerden daha düşük fiyatlarla kiralayan bir firma bulma imkânınız yoktur.