İstanbul’da İstediğiniz Noktadan Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul’da İstediğiniz Noktadan Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul’da İstediğiniz Noktadan Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul hem nüfus hem de yüzölçümü bakımından çok büyük bir şehir. Özellikle farklı şehirlerden bu metropole gelen kişiler için hayat oldukça zorlu olabilir. Çok sayıda farklı toplu taşıma seçeneğinin yer aldığı İstanbul’da bu toplu taşıma sistemine alışkın olmayan kişilerin kullanması son derece zor. Bu sebeple de herkes araç kiralama seçeneklerine yönelim gösteriyor.

Araçların kiralanması için Bold Rent A Car ile çalışırsanız araçları kiralama ofisinden teslim almanıza gerek olmaz. İstanbul’un neresinde olursanız olun araçlar sizin ayağınıza kadar gelecektir. Ekip arkadaşlarımız gerekli evraklar ile sizlere ulaşır ve sonrasında araçları sizlere teslim ederler. Bu sayede kiralama ofislerine ulaşmak adına farklı bir araç kullanmanıza gerek olmaz.

Havalimanından Araç Teslim Alma İmkânı

İstanbul’a gelirken çok sayıda kişi havayolu ulaşımını tercih eder. Şehrin girişinde oluşan trafik ve havalimanlarının çok iyi düzeyde olması düşünülürse bu kararın ne kadar doğru olduğu anlaşılacaktır. Havayolu ulaşımını tercih ettiğinizde aracınızın da şehre gelmesi mümkün olmaz. Bu sebeple de şehre indiğiniz andan itibaren sizlere bir araç tahsis edilmesi gerekecektir. Firmamız tarafından sunulan araç kiralama hizmeti tam da bu aşamada devreye girer.

Araçlarınızı Bold Rent A Car tarafından kiraladığınızda uçuş saatlerinize göre ekip arkadaşlarımız araçlar ile havalimanı çıkışında sizleri bekleyecektir. Uçaktan inip havalimanından çıkış yaptığınız anda aracınızı teslim alabilirsiniz. Bu sayede şehrin hangi bölgesine giderseniz gidin hiçbir sorun yaşamazsınız.

Otellerde Kiralık Araç Teslimi

Havalimanına iniş yaptığınız anda otelinize gidip dinlenmek istiyor olabilirsiniz. Birçok otel sizin için servis hizmeti sunabilir. Bu servisleri ya da taksileri kullanarak otelinize geçmeyi düşünebilirsiniz. Eğer ertesi günü tamamen İstanbul’a ayırmak istiyorsanız otelinizde uyandıktan sonra sizlere bir araç gerekecektir.

Firmamız araçlarınızı otellere, sizin belirlediğiniz saatlerde getirir. Muhteşem bir güne uyandığınızda araç kiralama işlemler çerçevesinde sizin için tahsil edilen araçlar otelin kapısında sizleri bekliyor olacaktır. Rahatlıkla araçları teslim alabilir ve İstanbul’un keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Her yönden isteklerinizin karşılanacağı bu kiralama hizmeti için ödemeniz gereken ücretler her zaman en makul seviyede olacaktır.