İsfanbul Tema Parkı

İsfanbul Tema Parkı

İsfanbul Tema Parkı

Türkiye’deki ilk Tema park özelliğiyle dikkat çeken İsfanbul Tema Parkı, Yerli Disneyland olarak da bilinmektedir. Eğlence, turizm ve kültür bakımından oldukça değerli olan bu mekanın içerisinde her gereksinime karşılık verecek donanım mevcuttur. İçerisinde yer alan restoranlar, bowling ve sinema salonları, alışveriş merkezi ve benzeri birçok alternatif seçenek bulunmaktadır. Gençler, çocuklar ve yetişkinler için benzersiz yaşam alanı olarak kendisini göstermektedir. İstanbul Eyüpsultan’da bulunan İsfanbul Tema Parkına ulaşım için araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Park çevresinde birçok otoparkın yanı sıra araçlar için özel park alanlarına da göz atabilirsiniz.

İsfanbul Tema Parkı Tarihçesi

Oldukça kapsamlı ve donanımlı bir hizmet sürecine ev sahipliği yapan İsfanbul Tema Park (eski adı ile Vialand) her yaş grubuna hitap edecek etkinlik ve eğlence projeleri ile misafirlerini ağırlamaktadır. Parkın içerisinde heyecanın doruk noktasına çıktığı en özel yerlerden biri olan Nefeskesen 110 km hızındadır. Nefeskesen ünitesinde farklı birçok eğlence ve adrenalin alternatifi sizleri beklemektedir. Viking, Çılgın Nehir, Adalet Kulesi ve Fatih’in Rüyası ise diğer eğlence noktaları olarak gösterilebilir. Yerli ve yabancı turistler için özel bir ilgi alanı olan İsfanbul Tema Parkı’nın eşsiz bir gezi ve ziyaret süreci olacağını düşünüyoruz.

İsfanbul Tema Parkı Ve Turizm

İsfanbul Tema parkının birden fazla eğlence ünitesi ile her ziyaretçisinin gereksinimlerine karşılık verdiğini söylemeliyiz. Alışveriş merkezi, sinema ve bowling salonuna ek olarak kafeler, restoranlar ve mağazalarla çocuk ve yetişkin fark etmeksizin harika bir süreç yaşatacaktır. Vialand içerisinde yer alan tema parkın eğlence kategorilerinde çok çeşitli birçok oyun mevcuttur. Engelli bireyler için de farklı etkinlik ve keyifli vakit geçirme araçları bulunmaktadır.

İsfanbul Tema Parkına Nasıl Gidilir?

Bold rent a car firması olarak Eyüpsultan bölgesinde araçlarımızla her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Tema park ve çevresinde yüksek araç kapasiteli birçok otopark vardır. Bu sebeple gönül rahatlığı ziyaretinizi tamamlayabilir ve araçlarımızın konforlu, rahat ve pratik çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Alışveriş, eğlence ve kültür gibi oldukça geniş bir alanı kapsayan kategori ve sınıflarda bir ihtiyaç hiyerarşisine hitap eden İsfanbul Tema Park’ta ilgi alanınıza ait unsurları bulmakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz.