Havalimanı Transfer Hizmetinde En İyi Adres

Havalimanı Transfer Hizmetinde En İyi Adres

Havalimanı Transfer Hizmetinde En İyi Adres

İstanbul hiç kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi. Bu durum her yıl milyonlarca kişinin bu harika şehre akın etmesine sebep oluyor. İstanbul’a giderken farklı ulaşım seçenekleri kullanılabilir. Havayolu ulaşımı da bunlardan bir tanesi. İstanbul’da yer alan iki farklı havalimanından bir tanesine iniş yapılarak İstanbul’un keyfi çıkarılmaya başlanabilir.

Havayolu ulaşımı ile şehre indiğinizde en kısa sürede kendinize bir araç ayarlamanız gerekli. Bold Rent A Car tam bu aşamada devreye giriyor. Araç kiralama konusunda İstanbul’un lider firması olarak uzun yıllardır sunduğumuz hizmet içerisinde havalimanı transfer hizmeti de yer alır. Araçlarımız terminal çıkışlarında sizlere teslim edilir ve İstanbul tatilinizin sonunda dilediğiniz noktadan sizlerden teslim alınır.

Aracınızı İstediğiniz Yerden Teslim Alın

Havayolu ulaşımını kullanan kişiler genellikle terminal çıkışında araçlarını teslim alıp seyahatleri boyunca kullanmak isterler. Bazı durumlarda ise havalimanından yakınları ya da iş arkadaşları insanları teslim alacaktır. Bu durum araç kiralama ihtiyacının farklı bir alanda ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Havalimanından ayrılmışsanız ve İstanbul’un farklı bir semtine gitmişseniz endişe etmenize gerek yok. İstanbul’un en iyi rent a car hizmetini almanız hala çok kolay. Firmamız tarafından yapılan rezervasyonlarda teslimat yerini sizler belirleyebilirsiniz. Bu sebeple de bulunduğunuz yerden araçları eşlim alma şansınız olacaktır. İsterseniz teslimat noktalarını da değiştirebilirsiniz. Bunun için birkaç saat öncesinden haber vermeniz yeterli.

Onlarca Model Arasından Seçiminizi Yapın

İstanbul’a tek başınıza gelmiş olabilirsiniz. Belki de aileniz ya da arkadaşlarınızdan kurulu kalabalık bir gruplar şehirdesinizdir. Hangi halde şehre gelmiş olursanız olun araç kiralama hizmetinde aradığınız aracı bulabileceğinizi sizlere garanti ediyoruz.

Az kişiden oluşan gruplar için daha küçük ebatlarda olan ekonomik araçları tercih edebilirsiniz. Kalabalık gruplar içinse birkaç farklı araç kiralamak yerine tek bir büyük araç kiralayarak kazançlı bir alışveriş yapma şansınız olacak.

Uzun süredir kendi aracınızı kullanıyorsanız ve belli bir markaya ya da modele alışkanlığınız varsa bu durum da sorun olmayacaktır. Firmamızda çok sayıda farklı markanın ürünleri kiralandığı için her zaman zevkinize uygun bir araç bulabilirsiniz.