Çocuklar için Araç Kiralama Eğlencesi

Çocuklar için Araç Kiralama Eğlencesi

Yaz yolculukları bu yıl farklı görünebilir: daha az durak, daha fazla sosyal mesafe ve farklı destinasyonlar. Ancak bir gerçek aynı kalır: Çocuklar arabalarda sıkılır. Bugünlerde çoğu çocuk, onları meşgul edecek elektronik cihazlara sahip, ancak çocuklarınız yoksa, bunları sadece arabada eğlence için satın almak maliyetli olabilir. Bold Rent a Car ekibimiz, seyahatinizi bütçe dahilinde tutmak ve çocuklarınızın seyahatinizdeki ekran dışındaki şeyleri görmesini sağlamak için bazı elektronik olmayan eğlence fikirlerine sahiptir.

Uygun Fiyatlı Eğlence Fikirleri

Çocuklarınızı eğlendirmek için fikirler sonsuzdur. Sadece biraz yaratıcılık ve planlama gerektirir ve elektronik oyunlarını veya tablet cihazlarını unuturlar. İşte bizim en çok beğendiklerimizden bir kaç tanesi:

Boyama Kiti: Renkli kalemler, boyama kitapları ve boş kağıt gibi boyama malzemeleri getirin. Boya kalemlerini evde bırakmanızı öneririz, çünkü muhtemelen bazı sıcak havalarda seyahat edeceksiniz ve arabada boya kalemlerinin erimesini önlemek isteyeceksiniz.

Sesli Kitaplar: Birlikte sesli kitap dinlemeyi deneyin. Küçük çocuklarınız varsa, ilgili resimli kitabı takip edebilirler. Daha büyük çocuklarınız varsa, sesli versiyonunuz olmasa bile yanlarında bir kitap getirmeleri için onları teşvik edin. Tüm ailenizin aynı kitabı okumasını sağlayın ve araba yolculuğu sırasında bunu tartışın.

I-Casus / Çöpçü Avı: Geziniz sırasında görülecek şeylerin bir listesini oluşturun. Çocuklarınız listedeki eşyaları ararken eğlenecek ve siz seyahat ederken manzarayı gerçekten görmelerini sağlayacak.