Bold İle Araç Teslim

Bold İle Araç Teslim

Araç kiralamada yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi, uygun aracın olmaması ve planlanan zamanda arac tesliminin yapılamaması. Bold Rent A Car geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile sizlerin ihtiyaç duyduğu aracı tüm önlemleri alıp belirlenen zamanda teslim edilmesi için büyük bir organizasyon ağına sahiptir.

Bold Rent A Car'dan araç kiralamaya karar verdiğinizde, teslimata hazır bekleyen aracınızı anında alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak kiraladığınız aracınızın teslimatı için günlerce beklemezsiniz. Aynı gün içerisinde saatlerle sınırlı süre içerisinde aracınıza kavuşabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz araçların üretici firmalardan teslim alımına kadar geçecek sürede, size geçici araç temin ederek iş sürekliliğinizi sağlayabilir.

Aracın çıkış yapacağı şubemizden 30 kilometreye kadar teslim alma ve etme ücretsizdir. 50 kilometreye kadar olan mesafelerde kiralama başına 30 TL bedel tahsil edilmektedir. 50 kilometreden fazla olması durumunda aracınızı şubemizden almanızı ve/veya şubemize teslim etmeniz gibi sayıca kolaylıklarla sizlere daha iyi hizmet sunmaktadır.