Bold İle Araç Kiralama

Bold İle Araç Kiralama

Günümüzde otomobillere merak artıyor. Her geçen gün yeni bir model karşımıza çıkıyor. Yeni çıkan modeller ve piyasalarda ki hızlı yükseliş, araç satın alma konusunda insanları tereddütte bırakıyor.

Alternatif seçeneklerden karşımıza araç kiralama hizmetleri çıkıyor. Uygun koşullarda dilediğimiz aracı kiralayabiliyoruz. Bir araba satın almaya kalktığımızda karşımıza çıkacak birikim, vergisi, kaskosu, tamiri, bakımı konulardan kurtulmuş oluyoruz. Bu durumda ise tercihimiz araç kiralama hizmetlerine kayıyor. Araç kiralama üzerine olan bir çok kuruluş ve firmalar mevcut. Seçimlerimizi yaparken önlecikle önümüze çıkan konu ücretler oluyor. Ücretlerin haricinde önemli olan konuların başında güveninirlik geliyor. Bir çok kuruluş ve firma olduğu gibi güvenebileceğiniz bir konumda hizmet veren işletmeler sayılı. Gerek kiralamada veya sonrasında sunulan hizmetleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan ve destek veren Bold Rent a Car ihtiyacınıza uygun aracı geniş araç filosu sayesinde doğru koşullar ile sizlere sunmaktadır.

Araç Kiralamak İçin Gereken Evraklar;

*Ehliyetiniz

*T.C. Kimlik Kartınız

*Adınıza Kayıtlı Kredi Kartı

Tüm bu yukarıdaki belgeleri ibraz ettiğinizde araç kiralama işleminizi kolayca halledebilrisiniz.


Belgelerinizin tümünü ibraz ettikten sonra, dikkat etmeniz gereken diğer hususlar ise,

*Kiralama sözleşmenizi dikkatli bir şekilde incelemelisiniz,

*İmza atmış olduğunuz noktaları, araç kiralama firmanıza sorup bilgi alabilirsiniz,

*Aracınızı teslim alırken hasar, km ve yakıt bilgisini ve kontrolünü firma personeli ile beraber kontrol etmelisiniz,


*Yine bunlara ek olarak aracı teslim alırken ve geriye teslim ederken detaylı şekilde aracın fotoğraflarını çekmelisiniz.