Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Aylık araç kiralama, kurumsal araç ihtiyaçlarını karşılamak veya tatil gibi nedenlerden dolayı araca ihtiyaç duyan ailelerin araç ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edilmektedir. Günlük araç kiralama hizmetine göre daha uzun süreli olmasından dolayı çeşitli fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları da sunulmaktadır. Sektörün önde gelen araç kiralama firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Bold Rent  A Car aylık araç kiralama ihtiyaçlarına da en iyi şekilde hizmet vermektedir.

İlk kez aylık araç kiralayacak olan kişiler aylık araç nasıl kiralanır sorusunu çok sık yöneltmektedir. Araç kiralama şartları, günlük araç kiralama ile birebir aynıdır. Bu nedenle aylık araç kiralarken sadece kiralayan kişinin aracı kiraladığı süre değişkenlik göstermektedir.

Aylık araç kiralama fikri, ilk düşünüldüğünde mantıksız gelebilir. Ancak satın almaya göre daha büyük avantaj sağlamasından dolayı aylık araç kiralama, yeni çağın en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. Artan araç satış fiyatları ile birlikte de aylık araç kiralama hizmetine duyulan ilgi artış göstermektedir. Aylık olarak kiralayabileceğiniz araç modellerini incelemek için boldrentacar.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Hem kurumlara hem de kişilere çeşitli avantajlar ile aylık araç kiralama fırsatı sunan Bold Rent A Car, uzun dönem araç kiralama ihtiyacı olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aylık araç kiralamalarda sözleşmenize bağlı olarak peşin ödeme veya çeşitli ödeme kolaylıkları, kredi kartı ile araç kiralama gibi çeşitli yöntemler uygulanabilmektedir.

Aylık araç kiralamak için boldrentacar.com adresine girmeniz veya ofislerimize gelerek yetkililerimiz ile birebir görüşmeniz yeterlidir. Hangi tarihler arasında kiralama yapmak istediğiniz, hangi model araç kiralamak istediğiniz, hangi konumdan teslim alıp hangi konuma teslim edeceğiniz ve ödeme yöntemleri gibi konularda görüşmeler yapıp gerekli formları doldurduktan sonra kısa sürede aylık aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uzun dönem kiralamalarda araçtan kaynaklı çıkabilecek sorunlar veya aracın arızalanması gibi çeşitli durumlarda Bold Rent A Car yetkilileri, sizlerle iletişime geçerek sorun için akılcı, pratik, hızlı çözümler üretmekte ve sizleri mağdur etmemek içi hizmet kalitesine önem vermektedir.