Araç Kiralarken Nasıl Tasarruf Edilir

Araç Kiralarken Nasıl Tasarruf Edilir

Araç kiralarken genellikle ilk aklımıza gelen şey maliyettir. Ancak, bir araba kiralarken, mümkün olan en iyi teklifi bulmak dışında, tam olarak nasıl tasarruf edersiniz? Maliyetlerinizi düşük tutmanın birçok yolu var!

  • Günlük fırsatlar için web sitelerine göz atın. Bu ipucu çok fazla para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir!
  • Sadece seyahat tarihlerinizi ve aradığınız araç türünü girdiğiniz çevrimiçi seyahat acentelerini veya araba kiralama sitelerini düşünün. Sizin için, perde arkasında bir kez çok fazla arama yaparak ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olurlar, böylece buldukları seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, aradığınız günün ve haftanın saatine bağlı olarak değişebilir. 
  • Seyahat tarihleriniz konusunda esnek olun. Her iki yönde bir veya iki günlük bir fark bile çok daha ucuz fiyatlara neden olabilir ve bu genellikle konaklama ve uçak bileti fiyatları için de geçerlidir! Sezon dışı seyahatler de daha uygun fiyatlı olabilir.
  • Peşin ödeyin! Önceden ödeme yaparsanız birçok acente size indirim yapar ve bu da aracınızı teslim alırken ödeme sürecinizi hızlandırır.

Ne zaman seyahat ederseniz, Bold Rent A Car web sitesine bakmayı unutmayın! Böylece daha ucuza kaliteli bir araba kiralamanıza yardımcı olabiliriz!