Araç Kiralarken Kontrol Edilecek Faydalı Şeyler

Araç Kiralarken Kontrol Edilecek Faydalı Şeyler

Araba kiralamak göz korkutucu bir süreç olabilir, ancak olması gerekmiyor. Ancak, Bold Rent a Car'da araç kiralamayı tercih etmek mantıklıdır. Müşterilerine eşsiz araç kiralama hizmetleri sunduğunu iddia eden pek çok şirket varken, dolandırılmamak için birkaç şeyi aklınızda tutmanız gerekir. Üzülme! Ancak tatiliniz için araç kiralarken faydalı şeyleri göz ardı edemezsiniz.

Aşağıda, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacak, göz önünde bulundurulması gereken en yararlı şeylerden dördü listelenmiştir.

1. Temel Gereksinimlerinize Sahip Olduğunuzdan Emin Olun – Araba kiralama şirketine gidip er ya da geç ehliyetinizi evde unuttuğunuzu fark etmekten daha kötü ne olabilir? Bold Rent a Car'da bir araba kiralama hizmetine karar vermeden önce, sürücü ehliyeti ve kredi kartı gibi önemli şeylerinizi yanınızda taşıdığınızdan emin olun. Bold Rent a Car'da araç kiralama hizmeti veren şirketlerin çoğu, geçerli bir kredi kartı şeklinde teminat vermenizi şart koşuyor.

2. Ek Ücretlere Dikkat Edin – Kulağa çok fazla gibi gelse de, birçok araç kiralama şirketi , araç kiralama faturanızı artırabilecek gizli ücretler talep eder. Ek sürücüleriniz varsa bazı şirketler günlük ücret alır. Ayrıca, kiralık araba tankına yakıt ikmali yapmak için bir yeriniz olduğundan emin olmanız gerekir. Yakıt deposu dönüşte dolu değilse, araç kiralama şirketi sizden bunun için ekstra ücret alacaktır, bu da kaçınabilirsiniz. Ek ücret ödemek istemiyorsanız, tankı kendiniz doldurmakta fayda var.

3. Dış Kısmı İncelerken Dikkatli Olun – Aracın dış kısmında herhangi bir çizik, ezik veya hasar var mı? Eğer öyleyse, araç kiralama acentesinin sayfasında bunları işaretlediğinizden emin olun. Dışarısı karanlıksa ve dışını incelemekte zorlanıyorsanız, akıllı telefonunuzdaki el fenerini kullanın.