Araç Kiralamada Sigorta ve Güvence

Araç Kiralamada Sigorta ve Güvence

Araç kiralamak her geçen gün daha da yaygınlaşıyor ve birçok kişi tarafından çeşitli sebeplerle araç kiralanıyor. Sadece iş seyahatlerinde değil, artık hemen herkes tarafından araç kiralamak son derece pratik bulunuyor. Örnek olarak tatile araçla gitmek yerine seyahatte havayolu kullanmak ve havaalanından araç kiralamak daha cazip bulunuyor. Hem pratik hem rahatlık açısından tercih edilen araç kiralama hizmetinde sigorta ve güvence sağlanması önemli rol oynuyor.

Bold Rent A Car ile araç sigortalarımız kampanya ve fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Sigorta detayları, sözleşmenizde ve teslimat formunda belirtilmiştir. İhtiyaç duyabileceğiniz ek sigortaların ücretleri ve limitleri ile ilgili bilgi almak için, rezervasyon merkezimize veya kiralama yapacağınız şubemize danışabilirsiniz. Hizmetini sunduğumuz sigortalar ve güvencelerimiz hakkında bilgi aşağıdaki gibidir.

Mini Hasar Sigortası: Tarafımızdan belirlenmiş tutarın altında kalan hasarlarda kiracı beyanı ile onarım sağlanma avantajı sunan sigortadır.

Ferdi Kaza Sigortası: Sürücü ve araç içindeki kişileri sigorta limitleri dâhilinde güvence altına alan bir sigortadır.

İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası: Zorunlu mali mesuliyet (trafik) sigortasına ilave üçüncü şahıslara karşı belirlenmiş limitler çerçevesindeki zararları kapsayan sigortadır.

Maksimum Sorumluluk Sigortası: Mini Hasar, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortasını kapsayan sigorta paketidir.

Bold Rent A Car, daima müşterisini düşünerek geliştirmeler yapıyor ve olanaklar sağlıyor. Çoğu araç kiralama şirketinde olmayan ayrıcalıklar ile kolaylıklar sunuyor.