Araç Kiralamada Kilometre Sınırını Dert Etmeyin

Araç Kiralamada Kilometre Sınırını Dert Etmeyin

Araç Kiralamada Kilometre Sınırını Dert Etmeyin

Araç kiralamayı düşünüyorsanız farklı firmaların tekliflerini almak isteyebilirsiniz. İlk etapta araçlar için talep edilen fiyatlar ve araçların özellikler sizin için önemli olacaktır. Ancak araçların kiralama koşullarını da iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Birçok firma sizde kiraladığı araçlarda toplamda gidebileceğiniz kilometreyi belirtmektedir. Eğer bu kilometreyi aşarsanız ekstra ücretler talep edilir.

İstanbul yüzölçümü bakımından çok büyük olduğundan şehir içerisinde yüksek miktarda kilometre gidilecektir. Bu durum kurumsal bir yapıya sahip olmayan firmalarda sizlerden ekstra ücretler talep edilmesine sebep olur.

Tercihinizi Bold Rent A Car firmamızdan yana yaparsanız araç kiralama işlemlerinde karşınıza çıkabilecek sorunlar minimum düzeyde olacaktır. Kilometre sınırı olmadan rahatlıkla aracınızı kullanabilir ve şehirden keyif alabilirsiniz.

Her Zaman Aradığınız Aracı Bulma Garantisi

Araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda başvurduğunuz firmalar sizlere çok fazla seçenek sunamazlar. Son dönemde birkaç araçla kiralama hizmeti sunulabileceğini düşünen işletmeler kurumsallıktan uzak bir şekilde insanları kandırmaktadır. Farkında olmadan bu işletmelerden bir tanesine giderseniz aradığınız aracı bulmanız mümkün olmaz.

Firmamız ise bu konuda sizlere garanti sunmaktadır. Araç filomuz içerisinde yer alan onlarca araç arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer sizin için uygun bir araç bulunmuyorsa aynı fiyata daha iyi bir araç sizlere tahsis edilecektir. Böylece araç kiralama hizmeti her zaman sizin için başarılı bir süreç olarak tamamlanır.

Araçlarda Ayrıcalıklı Hizmetler

Araç kiralarken birçok farklı ek hizmetten yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere sunulan bu ekstra ayrıcalıklara çok dikkat etmektedir. Yolculuklarınız bu ek hizmetler ile çok daha kaliteli devam eder. Eğer çocuk sahibiyseniz araçlarınıza bebek koltuğu eklenir. Böylece bebekleriniz çok daha güvenli bir biçimde yolculuklarını gerçekleştirirler.

İstanbul’u avcunun içi gibi bildiğiniz söyleyen kişiler dahi farklı alanlara giderken navigasyon kullanmak zorunda kalırlar. Siz de şehir içerisinde navigasyona ihtiyaç duyuyorsanız telefonunuzun uygulamalarını kullanarak şarjınızı bitirmenize gerek yok. Firmamız tarafından araçlara eklenen cihazlardan haritayı takip edebilir ve gideceğiniz alanlara kısa sürede varabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmeti almak için siz de vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçin.