Araç Kiralamada Kaskolu Araçların Keyfini Sürün

Araç Kiralamada Kaskolu Araçların Keyfini Sürün

Araç Kiralamada Kaskolu Araçların Keyfini Sürün

 Araçların fiyatlarında yaşanan artış kasko bedellerinin de çok yüksek seviyelere gelmesine sebep oldu. İnsanlar artık araçlarının kaskosunu yaptıramıyor ve endişeli bir şekilde araçlarını kullanıyorlar. Aynı endişe araç kiralama işlemlerini gerçekleştiren kişilerde söz konusu olmamakta. Çünkü bütün araçlarımız sizlere kaskolu olarak sunuluyor. Kendiniz ya da şirketiniz için kiraladığınız araçları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Araçların kaskolarına yaşanan aksaklıkların büyük bir çoğunluğu dahil edilmektedir. Karışılan trafik kazalarında masraf kasko tarafından ödenir. Bu ayrıcalıklı hizmet İstanbul için son derece önemli. Bold Rent A Car ile aracınızı kiralarsanız güvenli bir sürüşün keyfini süreceksiniz. Hiç beklemediğiniz anda yaşanan kaza durumlarda ekiplerimiz olay yerine gelecek size yeni araçlarınızı teslim edecektir.

Aylık Araç Kiralamada Büyük Avantajlar

Araç kiralarken kiralama süresini arttırmanız çok daha uygun fiyatlarla araç kiralayabilmeniz anlamına gelir. Firmamız bu konuda çok büyük kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır. Eğer İstanbul’da aylık araç kiralama hizmetini kullanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz gerekli. Çünkü aylık araç kiralama hizmetinde bizlerden daha uygun fiyatlar sunabilen başka bir firma yok.

Araçlarınızda yaşanan arızalar varsa ve kısa süre içerisinde yeni bir araca ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü araçlarda yaşanan sorunlar kısa sürede çözülemeyebilir. Bu durumda bütün gününüz toplu taşıma araçlarında ya da taksilerde geçer. Bütün bu sorunlar yerine bizlerde aylık olarak araçlarınızı kiralayabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Aracı Rahatlıkla Bulun

İnsanların araçlardan beklentileri her zaman farklı olabilir. Bazı kişiler 5-6 kişi rahatlıkla oturabilecekleri bir araç ararlar. Bazı kişiler için se tek önemli olan yakıtının uygun seviyelerde olmasıdır. İstanbul’da araç kiralama işlemini yapmadan önce ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemeniz gerekiyor. Yalnızca bu şekilde doğru bir araç kiralayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız ne kadar farklı olursa olsun firmamız bu araç ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Çünkü filomuzda onlarca farklı marka ve model yer alır. Bu araçlardan bir tanesinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamaması mümkün olmaz. Kendiniz için en uygun aracı bulmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin.