Araç Kiralama Hizmetinde Önemli Hususlar

Araç Kiralama Hizmetinde Önemli Hususlar

Araç kiralama hizmetinden yararlandıktan sonra olabilecek, karşımıza çıkabilecek olumsuzluklara karşı belirli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Sizlerin can güvenliği ve kiralama sonrası karşınıza çıkabilecek problemleri en hızlı hali ile çözüm üretebilmek için Bold Rent A Car yanınızda.

Herhangi bir kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden kazanın şekline uygun kaza tespit tutanağı tutulması ya da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınması ve 7/24 hizmet veren 0 212 361 0 350 numaralı İletişim Merkezi’ne bilgi verilmesi zorunludur. Aracın çalınması durumunda da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak 7/24 hizmet veren 0 212 361 0 350 numaralı İletişim Merkezi’ne bilgi verilmesi zorunludur. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, 7/24 hizmet veren 0 212 361 0 350 telefondan yardım temin edilmesi gerekmektedir.

*Lütfen kiralama başlangıcında ve iadesi sırasında Araç teslim etme ve teslim alma formunun doldurulup karşılıklı olarak imzalandığından emin olunuz.

*Kiralama süresini uzatmak, dönüş saatini ve gününü bildirmek / değiştirmek için lütfen kiralamayı yaptığınız ofisi ve ya Rezervasyon merkezimizi arayınız.

*Kiralama sırasında kaza, aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda 0 212 361 0 350 numaralı İletişim Merkezi’ni arayarak iletişime geçiniz.