Araç Dezenfeksiyon Sürecimiz

Araç Dezenfeksiyon Sürecimiz

TEMİZLİK

Her kiralama süresinin sonunda araç, yüksek dereceli dezenfektan ile yerden tavana kadar dezenfekte edilmektedir. Direksiyon simidi, kapı kolları, radyo/klima kontrolleri, emniyet kemerleri ve ilgili anahtarlar gibi çok temas edilen alanlara özellikle dikkat edilir. Silinemeyen yüzeylerde basınçlı bir buharlı temizleyici kullanıyoruz - tıbbi ve laboratuvar ortamlarında sterilize etmek için kullanılan bir teknik.

 

İLETİŞİM YOK

Alma ve bırakma sürecimizi tamamen telefon üzerinden gerçekleşecek şekilde değiştirdik. Ofislerimiz ihtiyaç halinde sadece randevu ile açıktır ve her müşteriden sonra dezenfekte edilmektedir.

 

ARAÇ BEKLEME SÜRESİ

Sağlık uzmanları, virüsün yüzeylerde birkaç gün yaşayabileceğini açıkladı. Temizlik protokolümüz titiz olmakla birlikte, iade edilen her araca tekrar rezerve edilmeden önce bir bekleme süresi vererek ekstra güvenlik önlemi alıyoruz.

 

ÇALIŞANLARIMIZI EĞİTMEK

Personelimize düzenli olarak maske, el dezenfektanı, eldiven ve role özel rehberlik sağlıyoruz. Yeni yayınlanan bilgi ve sağlık hükümleriyle güncel kalmaya devam ediyoruz ve çalışanlarımızı nasıl güvende kalabilecekleri konusunda eğitmeye devam ederek sizi de güvende tutuyoruz.

 

Memnuniyetinizi korumak için gerekli tüm adımları atarak, müşterilerimize istisnai bir hizmet sunmaya devam edebilmek için sabırsızlanıyoruz.