Gümüş İyon Bakteri Temizliği İle Güvenli Yolculuklar

Gümüş İyon Bakteri Temizliği İle Güvenli Yolculuklar

Korona (Covid-19) Virüs Bilgilendirme

Tüm dünyanın Korona virüs salgını ile mücadele ettiği bu süreçte hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için sağlıklı koşullar oluşturmayı birinci görevimiz biliyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgınının insan sağlığını tehdit ettiğini biliyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Özel hayatlarımızı yakından etkileyen ve iş dünyasında da alışkanlıklarımızı yeniden gözden geçirmemize sebep olan Covid-19 salgını ile müşterilerimizin akıllarındaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyoruz.

%100 müşteri memnuniyetini hizmet vermeye başladığımız ilk günden önemseyen ve ilke edinen firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlıklarını, en az sevdiklerimiz kadar önemsiyoruz. Bu nedenle Korona virüs salgınına karşı hepinizi bilinçli olmaya, kişisel önlemlerinizi üst seviyede almaya davet ediyoruz.

Ulaşım sektöründe toplu taşımalara alternatif olarak tercih edilen araç kiralama hizmetini bu süreç içerisinde de sizlere en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz. Üstelik araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak, Korona virüs salgını ile verdiğimiz mücadele sürecinde yabancılar ile temasını en aza indirmek için tercih edebileceğiniz de bir yöntem olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ofislerimizde hem çalışanlarımız hem de siz değerli müşterilerimiz için hijyen kurallarına uyuyor, üst düzey dezenfekte yöntemleri ile en sağlıklı ofis ortamlarını oluşturmayı hedefliyoruz.

Sizin tercihiniz bizim önceliğimiz” felsefemize sadık kalarak hizmet veren Bold Rent A Car, bu zorlu süreçte hijyen kurallarının en önemli silah olduğunun bilincinde hareket etmektedir. Bu nedenle standart temizlik anlayışımızı bir üst düzeye çıkararak son teknolojik imkanların kullanıldığı bir sisteme yatırım yaptık.

Şirketimizin filosu içerisinde yer alan tüm araçlarımızda “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” ile detaylı dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Gümüş iyon bakteri temizliği teknolojisi ile araçlarda oluşabilecek her türlü bakteri, virüs ve mantarların önüne geçilmektedir. Bu teknoloji ile dezenfekte işlemi sayesinde, Corona virüs salgınına neden olan virüsler başta olmak üzere her türlü enfeksiyon hastalığı ve alerjene neden olan virüslere karşı 6 aya kadar tekrar oluşmasını engellenmektedir. Sizleri virüs salgınına karşı her türlü tehlikeden korumayı bir borç bilen Bold Rent A Car, hizmet sektöründe bir ilki gerçekleştirmektedir. NanoClear AG Plus T.C Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü 10/05/2018 tarihli ve 2018/37 nolu ruhsat ürünüdür.

Tüm ofislerimiz üst düzey koruma önlemleri altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimize duymuş olduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz.
BOLD RENT A CAR